Hity w medycynie estetycznej


Medycyna estetyczna jest stosunkowo młodą dziedziną – na świecie liczy sobie czterdzieści lat, w Polsce natomiast jest wykonywana zaledwie od dwudziestu. Bardzo dynamiczny rozwój powoduje, że stale pojawiają się w niej nie tylko nowe preparaty i urządzenia, lecz także zmienia się podejście do poprawiania urody. Hity i nowości doskonale są znane SCMestetic.pl , który cieszy się bardzo dużą popularnością.
 

Zbiegi medycyny estetycznej nie wymagają wielodniowego pobytu w szpitalu ani głębokiej narkozy. Warto z nich skorzystać, tym bardziej że opóźniają procesy starzenia i pomagają pozbyć się defektów urody. Oto zabiegi, na które najczęściej się decydujemy.


41124219186(27)


Zacznijmy od peelingu medycznego, który jest podstawowym zabiegiem na: oczyszczanie skóry, złuszczenie naskórka pogrubionego przez słońce, rozjaśnienie przebarwień i odświeżenie cery. Peeling pomaga także w walce z zaskórnikami, pomagają na spłycenie zmarszczek i działają pobudzająco na produkcję kolagenu w organizmie.
 

Innym uwielbianym przez klientów zabiegiem jest z mezoterapia. Ten zabieg to wprowadzenie w skórę składników bardzo aktywnych, które podziałają jak zastrzyk energii i zdecydowanie wpłyną na kondycje i wygląd skóry. Jaki to będzie preparat musi zdecydować lekarz lub kosmetolog w gabinecie medycyny estetycznej, po zbadaniu pacjenta i po przeprowadzeniu wywiadu odnośnie stanu zdrowia. Według wielu specjalistów zabieg mezoterapii to niezawodny sposób na rewitalizację, nawilżenie i odświeżenie skóry, która wygląda po nim promiennie i zdrowo. Zmarszczki są widocznie spłycone, cera nabiera promiennego blasku oraz elastyczności i sprężystości.


Klientka gabinetu medycyny estetycznej.41124219186(22)


Laserowy resurfacing to kolejny zabieg o którym nie wolno nam zapomnieć otwierając gabinet lub klinikę. Jest niezwykle popularny wśród celebrytów i wielkich gwiazd ekranu, takich jak Jennifer Aniston czy piosenkarka Jennifer Lopez, które wcale nie ukrywają, że stosują te zabiegi.
 

Dlaczego jest tak popularny? Po takim zabiegu widać olbrzymie efekty odmłodzenia skóry, a do tego nie jest wspomagany żadną dodatkową substancją taką jak botoks czy inne wypełniacze. W trakcie zabiegu spłycane są zmarszczki drobne, rozjaśniają się przebarwienia, pozwalają na eliminację blizn po trądzikowych i innych chorób skórnych, widocznie zmniejsza pory skórne, odżywania i uelastycznia skórę na całej twarzy. Cały zabieg przeprowadzany jest za pomocą lasera, który powoli wytwarza mikrouszkodzenia na skórze, dosyć głęboko, ale niewidocznie, co skutkuje po kilku tygodniach zintensyfikowaną przebudową całego naskórka, dlatego kochają go nie tylko gwiazdy ekranów ale i też kobiety, które chcą czuć się wyśmienicie w swojej skórze.
 

Właściciele gabinetów nie mogą zapominać o tym, czego potrzebują aktualnie klienci, wystarczy przejrzeć fora internetowe i sprawić o co pytają ich użytkowniczki.