Jakie zalety może przynieść firmie usługa prototypowania?

Stworzenie prototypu urządzenia czy artykułu przed jego masową produkcją może przynieść przedsiębiorstwu produkcyjnemu szereg zalet.

 

  • Regularnie korzystamy z usług prototypowania. - przyznaje pracownik jednej z firm produkcyjnych funkcjonującej w branży AGD. - Na stałe współpracujemy z tym usługodawcą: www.solveere.pl, jednak w najbliższym czasie planujemy zakup własnej drukarki 3D. Dzięki szybkim stworzeniu taniego, ale funkcjonalnego prototypu, jesteśmy w stu procentach pewni, że dana część czy element spełniają założenia przedstawione w projekcie. Nie boimy się również, że decyzja o rozpoczęciu seryjnej produkcji okaże się niesłuszna, bo w trakcie użytkowania produktu pojawi się błąd, będący przyczyną licznych reklamacji.

  • Dbamy nie tylko o swoje dochody, ale również zadowolenie klientów. Logiczne jest więc, że zależy nam na wypuszczaniu na rynek produktów o najwyższej jakości oraz pozbawionych wszelkich wad. Korzystanie z możliwości, jakie daje prototyp, okazuje się więc być niezwykle opłacalne.